Tlačové správy

Medzinárodná letná akadémia mladých novinárov

Poznatky o cestovnom ruchu a zážitky na Slovensku – to je základná myšlienka medzinárodnej Letnej akadémie mladých novinárov, ktorí sa vo svojej publikačnej činnosti venujú cestovnému ruchu. Iniciatívu svetovej organizácie žurnalistov F.I.J.E.T. akceptovali organizátori tohto podujatia – OZ FIJET SLOVAKIA a Ekonomická univerzita v Bratislave.

Počas týždňa od 28.06. do 04.07. mladí novinári z 8 krajín získajú nové odborné vedomosti o destinačnom manažmente a marketingu v cestovnom ruchu. Tieto si overia priamo v teréne.   Zážitky   z  Bratislavy, športového rezortu v Šamoríne, Slovakia ringu v Hornej Potôni, termálneho kúpaliska v Podhájskej, či atraktivít kultúrneho dedičstva UNESCO v Banskej Štiavnici a Vyhniach, budú námetom pre ich výstupy a informácie v zahraničných médiách.

Slávnostné otvorenie medzinárodnej Letnej akadémie FIJET pre mladých novinárov sa uskutoční v pondelok 29.06.2015 o 9. hod. na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Organizátori sú členmi Bratislavskej organizácie CR.

Podujatie podporili: OOCR Bratislava Tourist Board a SACR.

 

L.Nov.

Komentáre

komentárov

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populárne na webe SSN

Hore