Tlačové správy

Štátne divadlo Košice hrá od pondelka 15. novembra 2021 len pre kompletne zaočkovaných

V súvislosti s aktuálnym COVID automatom schváleným vládou Slovenskej republiky, podľa ktorého sú Košice zaradené do čiernej fázy (III. stupňa ohrozenia) a podľa pravidiel  „semaforu“ kultúrnych podujatí prijatého Ministerstvom kultúry SR, budú môcť byť divákmi predstavení Štátneho divadla Košice od pondelka 15. novembra 2021 len KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ s maximálnym počtom do 100 divákov. Štátne divadlo Košice bude pred každým predstavením dôsledne kontrolovať splnenie tejto podmienky. Vstup a pobyt v mieste podujatia bude možný len s prekrytím horných dýchacích ciest respirátorom. 

Diváci, ktorí si zakúpili vstupenky a nespĺňajú vyššie uvedené podmienky, môžu o vrátenie vstupného požiadať písomne e-mailom na adrese sales@sdke.sk s uvedením čísla účtu vo formáte IBAN. K žiadosti je potrebné priložiť vstupenky v elektronickej podobe – sken resp. elektronická vstupenka zo stránky www.navstevnik.sk. Stornované vstupné bude divadlo priebežne vyplácať. Žiadosť o vrátenie vstupného podľa predchádzajúcich podmienok je potrebné podať najneskôr do 2 rokov od zrušenia predstavenia, inak nárok na vrátenie vstupného zaniká v zmysle príslušných právnych predpisov.

Zároveň v súlade s podmienkami kultúrneho semaforu bude divadlo pred každým predstavením od divákov žiadať poskytnutie kontaktných údajov: e-mailovej adresy a telefónneho čísla, ktoré v súlade s platnou legislatívou o ochrane osobných údajov divadlo využije len v prípade nutnosti dohľadania kontaktov v intervale do dvoch týždňov od podujatia. V záujme ochrany zdravia prosíme divákov o pochopenie a dodržiavanie platných opatrení a pokynov uvádzacej služby.

Svjatoslav Dohovič, web editor a PR

Komentáre

komentárov

Populárne na webe SSN

Hore