Tlačové správy

Pohľad na život zhora

Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave, kultúrna organizácia Košického samosprávneho kraja, pripravila v rámci projektu Tajomstvá v literatúre IV. stretnutie s Vierou Varšovou pod názvom Pohľad na život zhora. V stredu 20.októbra 2021 o 17:00 hod. sa bude konať pre verejnosťv dopoludňajších hodinách nasledujúceho dňa sú pozvaní študenti. Podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a je hlavným partnerom projektu.

Viera Varšová je motivátorkou, mentorkou,  vzťahovým koučom  a psychosomatičkou. Je autorkou knihy Ako som našla svoje druhé JA. Má za sebou stovky charakterových  numerologických  osobnostných  i vzťahových rozborov. Sprevádza ľudí na ceste, ako lepšie zvládnuť náročné životné situácie, ako porozumieť sebe, iným, ako nastaviť svoj život, zdravie a vzťahy tak, aby fungovali.

V posledných rokoch sa stal stres súčasťou našich životov viac, ako čokoľvek iné. Žijeme v uponáhľanej dobe, spoločnosť je zameraná predovšetkým na výkon, umelý ideál krásy, dokonalosť, moc, peniaze. Pociťujeme nenávisť a hnev voči niekomu alebo niečomu, čo nevplýva v žiadnom prípade dobre na našu psychiku.

Doprajme si teda čas na veci, ktoré nám robia dobre. Venujme sa viac stretnutiam s rodinou, blízkymi, priateľmi.

Viera Varšová žije svoj život snov, venuje sa práci o akej snívala. Pred pár rokmi sa rozhodla, že už nechce svoj čas a energiu investovať iným, ale chce byť sama tvorcom svojho života. A čo v krátkosti prezradila o sebe?

„Viem, ako veľmi by som v minulosti bola ocenila vedomosti, ktoré mám teraz hlavne z oblasti vzťahov a lásky  Určite by mi pomohlo Tajomstvo 9 kľúčov k fungujúcim vzťahom, ktoré som opísala vo svojom  e-booku.  Hlavne v období, keď som sa borila vo vzťahových krízach a beznádejne hľadala riešenia,“ povedala Varšová. A ako každá žena, aj ona rada varí, pečie, má rada kvety, rada cestuje. Je organizátorkou kurzov Ženy v Raji a vedie Školu sebapoznania a charakteroznalectva.

Pozývame Vás do priestorov Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského v Rožňave, ul. Lipová 3 v stredu 20. októbra 2021 o 17:00 hod. na netradičné stretnutie s autorkou knihy Ako som našla svoje druhé JA“ s Vierou Varšovou Príďte si vypočuť príbeh o hľadaní šťastia, spokojnosti, svojej vnútornej podstate cez svet čísel a pochopenia. Možno aj Vy objavíte v sebe niečo jedinečné a možno si začnete plniť svoje sny.

Tatiana Bachňáková

Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave

Kontakt:

www.kniznica-rv.sk      E-mail : kniznica@kniznica-rv.sk

Adresa : Lipová 3, 048 01 Rožňava

Tel. : 058/ 788 09 11, 788 09 17

Zdroj:

https://vieravarsova.sk/

https://www.mojalekaren.sk/clanok/10-tipov-ako-sa-zbavit-stresu/

https://eduworld.sk/cd/jaroslava-konickova/5791/psycholog-martin-pospichal-myslienky-ovplyvnuju-psychiku-hormonalny-i-imunitny-system

Komentáre

komentárov

Populárne na webe SSN

Hore