Tlačové správy

Havária ruší predstavenia v Historickej budove Štátneho divadla Košice

Štátne divadlo Košice (ŠDKE) z technických príčin, ktoré spôsobila havária na teplovodnej prípojke, ruší do 17. novembra 2021 predstavenia v Historickej budove Štátneho divadla Košice. Neuskutočnia sa VEČER ĽUDOVÉHO TANCA v piatok 12. novembra 2021, činoherný LILIOM v pondelok 15. novembra 2021 a operný DON GIOVANNI v utorok 16. novembra 2021.  

Návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky, môžu požiadať o vrátenie vstupného písomne e-mailom na adrese sales@sdke.sk s uvedením čísla účtu vo formáte IBAN. K žiadosti je potrebné priložiť vstupenky v elektronickej podobe – sken resp. elektronická vstupenka zo stránky www.navstevnik.sk.  V prípade, že nemáte možnosť o vrátenie vstupného požiadať elektronicky, môžete svoje vstupenky priniesť do piatka 19. novembra 2021 do dennej pokladne a vstupné vám vrátime v hotovosti.

Štátne divadlo Košice v spolupráci s prevádzkovateľom teplovodných rozvodov v meste intenzívne pracuje na čo najrýchlejšom odstránení poruchy a obnovení dodávky tepla a teplej vody do Historickej budovy ŠDKE, tak aby mohlo v čo najkratšom možnom termíne obnoviť prevádzku v tejto budove a znova ju otvoriť aj pre Vás divákov.

Svjatoslav Dohovič, web editor a PR

Komentáre

komentárov

Populárne na webe SSN

Hore