Spravodajstvo

Literárny web Riadky bytia

Eva Bachletová, spisovateľka, publicistka, autorka, vysokoškolská učiteľka sprístupnila svoju literárnu tvorbu na novom literárnom webe – Riadky bytia, ktorý je dostupný na adrese http://www.evabachletova.sk/

Texty, ktoré prezentuje, sú vyjadrením jej pocitov, názorov, otázok, hľadania i poznania. Väčšina textov vznikla počas minulých rokov a odznela v Slovenskom rozhlase, Rádiu 7, boli publikované v kresťanskej evanjelickej tlači, duchovných publikáciách, krajanských periodikách v zahraničí či v iných médiách.

Tvorba Evy Bachletovej má duchovný, kresťanský, spoločenský, filozofický rozmer, je vážna i úsmevná. Viac ako 25 rokov píše a publikuje poéziu, prózu, v ostatných rokoch sa sústreďuje na reflexie, eseje, úvahy. K textom pripojila viaceré autorské fotografie, ďalšie slúžia ako ilustračné ikony z internetu. Čitateľ tu nájde tiež ilustrácie slovenských výtvarníkov, akademických maliarov – manželov – Ľubice Prudilovej-Dohnányovej a Karola Prudila.

Postupne by mali pribudnúť aj ďalšie nové texty, ilustrácie, autorkine staršie knižné tituly, ako aj sekcia venovaná médiám.

fe

Komentáre

komentárov

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populárne na webe SSN

Hore