Aktuality

Už túto sobotu prichádza do Košíc nová ľadová šou Angry Birds on Ice

Ľadové dobrodružstvo nahnevaných vtákov, ktorí bránia svoje vajcia pred zlomyseľnými prasatami vedenými kráľom Leonardom budete môcť zažiť už 25. januára v košickej Steel Aréne a 1. februára na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Stále nahnevaný Red, rýchly Chuck a neplánovane vybuchujúci Bomb, zažívajú dobrodružstvo na vtáčej hore, kde zvádzajú ťažký súboj s prascami, ktoré sa im neustále snažia ukradnúť vajcia ešte pred vyliahnutím. Vtáky im v tom však bránia a nedopustia, aby sa niečo stalo ich mladým. To, ako to celé dopadne uvidíte na ľadovej ploche v multižánrovom diele spájajúcom korčuľovanie, akrobaciu, parkour a iné umelecké štýly.

O scenár a réžiu šou sa postaral Juraj Benčík, režisér, herec, mím a pedagóg, ktorý 3 roky vystupoval vo svetoznámom Cirque du Soleil. Scénu navrhol profesor Jozef Ciller, pedagóg na VŠMU a scénograf uznávaný nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Celý príbeh dokonale doplní fantastická hudba, ktorú zložil skvelý Oskar Rózsa, na texty od Štefana Benčíka. O korčuliarsku choreografiu sa postarala Renata Aleksander, ktorá je niekoľkonásobnou majsterkou Slovenska v krasokorčuľovaní, skúsenou trénerkou a pedagogičkou s dlhoročnými skúsenosťami s účinkovaním v svetoznámej show Holiday on Ice. Skupinu autorov uzatvára americký choreograf akrobatov James Tanabe z Cirque du Soleil, kde taktiež pôsobil ako hlavný koordinátor akrobatov.

Unikátny projekt Angry Birds on Ice zastrešuje slovenská spoločnosť COMUNIQUE, ktorá má na konte nesmierne úspešnú šou Máša a medveď na ľade. Táto šou sa predstavila v 19 mestách 9 krajín sveta a videlo ju viac než 180 000 spokojných divákov. Skúsenosti s licencovanou šou predstavitelia firmy nepochybne zúročili a organizátorom sa podarilo získať licenciu od fínskeho štúdia Rovio pre celú Európu. O tom, že to nebolo jednoduché svedčí aj fakt, že spoločnosť COMUNIQUE je jediná, ktorá dostala možnosť vytvoriť šou známej značky Angry Birds. Stali sa teda producentom jedinej šou na tému Angry Birds akéhokoľvek druhu na svete.

Spoločnosť COMUNIQUE aktívne funguje od roku 2014 a odvtedy úspešne reprezentuje Slovensko doma aj v zahraničí. Teraz prináša veľkolepý zážitok v podobe ľadovej šou Angry Birds on Ice. Vstupenky na predstavenia 25. januára 2020 v Steel Aréne v Košiciach a 1. februára 2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave si môžete kúpiť v sieti Predpredaj.sk na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/angry-birds-ice-2020/ Všetky informácie nájdete na www.angrybirdsonice.com

Komentáre

komentárov

Populárne na webe SSN

Hore