Tlačové správy

Na Hranici v knižnici

Dni mesta Rožňava 2022 aj v knižnici so známymi hercami

Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave, kultúrna organizácia Košického samosprávneho kraja, v spolupráci s TV JOJ pripravili pre širokú verejnosť v rámci Dní mesta Rožňava sprievodné podujatie – besedu s hercami a tvorcami seriálu Hranica pod názvom Na Hranici v knižnici. Uskutoční sa v piatok 16. septembra 2022 v priestoroch knižnice o 16:00 hod. Súčasťou bude aj výstava fotografií z nakrúcania.

Začiatkom roka 2022 odštartoval  na televíznych obrazovkách komediálny seriál Hranica. Vznikol na základe chorvátskeho licencovaného originálu Na granici. Odohráva sa na slovensko-ukrajinskej hranici, kde vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého, okrem ľudí, zbraní a drog.

„Televízia JOJ má rada regióny a veľmi rada a často ich navštevuje. Máme najväčšiu sieť regionálnych reportérov na celom Slovensku a v našich seriáloch hrá množstvo hercov z regionálnych divadiel. Sme preto veľmi radi, že sa nám v spolupráci s Gemerskou knižnicou Pavla Dobšinského v Rožňave podarilo dohodnúť na podujatí Na Hranici v knižnici, na ktorom odprezentujeme náš úspešný seriál Hranica,“ povedala PR manažérka TV JOJ, Lenka Filipová.

Seriál ponúka rôznorodú zmes charakterov postáv, ktorá prináša zápletky na pokraji dedinskej komédie a ľahkej romantiky. Zakázané lásky, menšie romániky, množstvo dobrodružstiev i príchody a odchody postáv, ktoré pravidelne prekvapujú a oživujú dej je stručná charakteristika tohto obľúbeného  seriálu.

Prijmite naše pozvanie v piatok 16. 9. 2022 o 16:00 hod. do priestorov Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského v Rožňave, ul. Lipová č. 3 na jedinečné  stretnutie, ktoré bude spojené s autogramiádou hercov zo seriálu Hranica v rámci Dní mesta Rožňava. Súčasťou bude aj výstava fotografií z nakrúcania. Vstup je voľný.

Tatiana Bachňáková

Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave

Kontakt: www.kniznica-rv.sk      E-mail : kniznica@kniznica-rv.sk

Tel. : 058/ 788 09 11, 788 09 17

Zdroj: www.joj.sk

Komentáre

komentárov

Populárne na webe SSN

Hore