Tlačové správy

Štátne divadlo Košice sa pre divákov otvorí v januári 2022 (ak to bude možné)

Štátne divadlo Košice na základe aktualizácie protipandemických opatrení a na základe rozhodnutia Vlády SR o zákaze vychádzania a v záujme bezpečnosti a ochrany zdravia ruší všetky plánované predstavenia, ktoré sa mali odohrať  v Historickej budove ŠDKE a na Malej scéne ŠDKE do konca tohto roka, teda do 31. decembra 2021 vrátane. Zároveň vzhľadom na opatrenia prijaté vládou v stredu 8. decembra 2021 predlžujeme zatvorenie dennej pokladne ŠDKE do 9. januára 2022.

Divadlo aj pokladňu pre Vás otvoríme (ak to bude možné) v januári 2022. Denná pokladňa bude otvorená od pondelka 10. januára 2022 v riadnych otváracích hodinách. Rovnako, ak to bude možné, sa v januári otvoria aj brány divadla. Januárový program predstavení zverejníme aj s možnosťou zakúpenia vstupeniek v závere decembra podľa aktuálnej pandemickej situácie. Sledujte našu webstránku a sociálne siete.

Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste aj v týchto neľahkých časoch zachovali divadlu svoju priazeň. V období lockdownu sme pre Vás pripravili na našom FB profile jedinečný adventný kalendár s možnosťou vyhrať zaujímavé ceny, pripravujeme aj ďalšie aktivity v online priestore, o ktorých Vás budeme včas informovať. Veríme, že spoločnou zodpovednosťou a spoločnými silami dokážeme zvrátiť nepriaznivý vývoj pandémie a už v januári sa s Vami opäť budeme môcť stretnúť naživo.

Návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na zrušené predstavenia, môžu o vrátenie vstupného požiadať písomne e-mailom na adrese sales@sdke.sk s uvedením čísla účtu vo formáte IBAN. K žiadosti je potrebné priložiť vstupenky v elektronickej podobe – sken resp. elektronická vstupenka zo stránky www.navstevnik.sk. Stornované vstupné bude divadlo priebežne vyplácať. Žiadosť o vrátenie vstupného podľa predchádzajúcich podmienok je potrebné podať najneskôr do 2 rokov od zrušenia predstavenia, inak nárok na vrátenie vstupného zaniká v zmysle príslušných právnych predpisov.

Svjatoslav Dohovič, web editor a PR

Komentáre

komentárov

Populárne na webe SSN

Hore