Klub športových redaktorov

Huste.tv víťazom futbalového turnaja KŠR

Futbalový turnaj k Svetovému dňu športovej žurnalistiky 28. 6. 2013 vyhrala internetová televízia Huste.tv pred denníkom Plus jeden deň a denníkom SME

V rámci osláv Svetového dňa športovej žurnalistiky sa 28. júna 2013 v areáli na bratislavských Pasienkoch uskutočnil pod patronátom Klubu športových redaktorov (KŠR) futbalový turnaj redakcií. V konkurencii ôsmich zúčastnených tímov si na umelej trávnatej ploche najlepšie počínala internetová televízia Huste.tv, ktorej hráči obhájili svoj minuloročný triumf.

Vo finále tentoraz zdolali denník Plus jeden deň 4:0. Na tretej priečke skončil denník SME tesným víťazstvom nad denníkom Pravda 2:1. Piatu priečku obsadila tlačová agentúra SITA, na 6. mieste klasifikovali Niké, siedmy bol denník Šport a na ôsmej priečke skončil KŠR.

V základných skupinách sa hralo systémom každý s každým na 2×10 minút, každé mužstvo malo brankára a päť hráčov v poli. Všetci aktívni účastníci podujatia dostali tradičný darček – spomienkové tričko.

Konečné poradie: 1. Huste.tv, 2. Plus jeden deň, 3. SME, 4. Pravda, 5.SITA, 6. Niké, 7. Šport, 8. KŠR