Aktuality

Napíš článok na blog o voľbách do Európskeho parlamentu a vyhraj cestu do Štrasburgu

Čo si myslíš o Európskom parlamente? Budeš hlasovať vo voľbách 24. mája 2014? Čo sa ti na EÚ najviac páči alebo nepáči?
Sformuluj svoje myšlienky do originálneho článku, zverejni ho na blogu a pošli nám link!  Autora najoriginálnejšieho a najzaujímavejšieho článku na blogu na tému „Voľby do Európskeho parlamentu 2014“pozveme na návštevu sídla Európskeho parlamentu v Štrasburgu. A to hneď v júli tohto roku, kedy zasadne novozvolený Európsky parlament!

Odkazy na všetky súťažné články zverejníme na našej webstránke a na našom Facebooku. Súťaž potrvá od 15. februára do 31. marca 2014. Najlepší článok vyberie porota zložená zo zástupcov Informačnej kancelárie EP na Slovensku. Linky na svoje uverejnené články pošlite mailom na epbratislava@europarl.europa.eu. Tešíme sa na Vaše blogové články!

Pravidlá súťaže

  • Súťažné blogy nesmú propagovať konkrétnu politickú stranu alebo kandidáta, blogeri nemôžu byť ani ich aktívnymi členmi.
  • Články budú do súťaže zaradené iba ak boli publikované po 14. februári 2014. Článok musí byť publikovaný na internetovom blogu.
  • Maximálny počet znakov článku je 3410 (vrátane medzier). Článok môže obsahovať fotografie, ktoré však nebudú pri hodnotení zohľadnené.
  • Do súťaže nebude zaradený článok, ktorý bude obsahovať vulgarizmy alebo výrazy vzbudzujúce rasovú, náboženskú, etnickú alebo inú diskrimináciu, xenofóbiu, násilie atď.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo nezaradiť do súťaže článok, ktorý sa netýka súťažnej témy a v prípade nedostatočnej úrovne článkov neudeliť cenu.
  • Víťaz bude vyhlásený do dvoch týždňov po skončení súťaže a jej vyhodnotení publikovaním na stránke www.europskyparlament.sk a na Facebookovej stránke www.facebook.com/ikepba
  • Články budeme vyhodnocovať po splnení formálnych kritérií na základe subjektívneho posúdenia hodnotiteľov. Prípadné zmeny, ktoré v článku na blogu vzniknú po odoslaní prihlášky do súťaže nebudú brané do úvahy.

Komentáre

komentárov

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populárne na webe SSN

Hore