Tlačové správy

Jozef Danko – Dankes – výber z tvorby

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, pozýva obdivovateľov fotografie a fotografovania na vernisáž výstavy trebišovského fotografa Jozefa Danka „Výber z tvorby“, ktorá sa uskutoční 15. marca 2012 o 17:00 hod vo výstavných priestoroch AMBITU na poschodí trebišovského kaštieľa.

Autor výstavy Jozef Danko k fotografii „pričuchol“ už ako malý chlapec na fotografickom krúžku. Svojho sna sa však musel na istý čas vzdať, keďže práca s fotografiami doma v kúpelni odoberala priestor ostatným členom rodiny. Vo svojom živote prešiel autor rôznymi prácami. Jeho životnú túžbu fotografovať a vieru vo fotografovanie v ňom podporil profesionálny fotograf pán Vladislav Machal, ktorý ho zamestnal ako reportážneho fotografa vo svojom štúdiu.

Táto výstava je autorovou prvou verejnou prezentáciou jeho tvorby. Je veľmi zaujímavá a jedinečná originalitou záberov a preto dúfame, že vo všetkých zanechá neopakovateľné pocity. Výstava potrvá do 15. apríla 2012. Srdečne Vás všetkých pozývame.

Vaše Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove

Komentáre

komentárov

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Populárne na webe SSN

Hore